وکالت دادگستری

28 مهر 1398 | 23:58 خدمات
وکالت دادگستری

وکالت 

ارائه خدمات وکالتی به شکلی کاملا تخصصی و حرفه‌ای توسط گروه وکلای داد برگ ارائه می‌شود. سیستم وکالتی این موسسه به گونه‌ای طراحی شده است که وکالت شما با بالاترین کیفیت و به نحو احسن انجام شود و حداکثر رضایت‌ شما حاصل گردد.

سیستم ممتاز وکالتی داد برگ از جمله عواملی است که بالاترین سطح کیفی وکالت و کارائی را در پرونده شما موجب خواهد شد. در سیستم ممتاز وکالتی داد برگ:

  • پرونده شما ابتداء با توجه به موضوع آن برای ارزیابی و بررسی به دپارتمان تخصصی مربوطه ارجاع می‌شود. این موسسه دارای 4 دپارتمان تخصصی شامل دپارتمان حقوقی خصوصی، دپارتمان حقوق کیفری، دپارتمان حقوق تجاری و اقتصادی و دپارتمان حقوق عمومی است.

هر دپارتمان دارای گروهی از وکلای پایه یک است که در آن حوزه دارای تخصص و تجربه و صاحب نظر هستند و تخصص، کارایی و توانایی آنها برای موسسه احراز شده است و مورد گواهی موسسه است.

قابل ذکر است که برخی موضوعات مرتبط با درپارتمان‌های تخصصی دارای جنبه‌های خاص، پیچیده و میان‌رشته‌ای است و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشند.  به جهت اهمیت و پیچیدگی‌های این موضوعات خاص، تحت عنوان "ویژه‌نامه‌ها" مورد رصد و تمرکز گروهی از وکلای دپارتمان‌های مربوطه قرار می‌گیرند.

  • پرونده شما در دپارتمان تخصصی مربوطه مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد. اعضای دپارتمان با همفکری و خرد جمعی در خصوص چگونگی انجام وکالت و بهترین راهکار و مسیر رسیدن به مقصود اظهار نظر می‌کنند.

سپس یکی از وکلای متخصص در آن حوزه که دارای تجربه و تخصص و البته کارآیی کافی باشند، جهت انجام وکالت برگزیده و به شما معرفی می‌شود. البته چناچه وکیل خاصی مدنظر شما باشد، ایشان به عنوان وکیل به شما معرفی می‌شوند.

  • در تعیین وکیل: می‌توانید تعیین وکیل را به موسسه و دپارتمان تخصصی بسپارید یا خود انتخاب نمایید.
  • اگر به موسسه واگذار کنید: در این صورت موسسه و دپارتمان مربوطه از بین وکلای گزینش شده وکیلی را معرفی می‌کند که:

- متخصص و مجرب در زمینه مربوطه باشد

- کارایی و توانایی او برای موسسه ثابت شده باشد

- فرصت و فراغ بال کافی جهت اجرای وکالت شما به نحو احسن داشته باشد

- جدیت و پیگیری لازم را داشته باشد؛

توانایی و عملکرد این وکیل مورد تایید و گواهیِ موسسه و دپارتمان مربوطه است. عملکرد او تحت نظارت و ارزیابی موسسه تا پایان کار ادامه خواهد داشت. اگر در جریان عملکرد ایشان انتقاد یا شکایتی از فعالیت ایشان داشته باشید، می‌توانید به مدیر عامل یا رئیس دپارتمان مربوطه اعلام نمایید تا در جهت تامین هر چه بیشتر رضایت شما اقدام شود.

  • اگر وکیل خاصی مدنظر شما باشد: اگر از بین وکلای موسسه وکیل خاصی مورد نظر شما باشد، می‌توانید به دپارتمان مربوطه اعلام کنید تا نسبت به تعیین ایشان به عنوان وکیل شما اقدام شود.

وکالت ایشان نیز تحت نظارت و ارزیابی موسسه انجام خواهد بود.

  • دپارتمان تخصصی مربوطه در طول جریان پرونده بر فعالیت و استراتژی وکیل یا وکلای برگزیده نظارت می‌کند. وکیل برگزیده باید شرح اقدامات و برنامه خود را به دپارتمان مربوطه اعلام نماید تا در نشست‎های دپارتمان مورد بررسی و نظارت قرار گیرد.

تمامی حقوق محفوظ است

طراحی و توسعه: نونگار پردازش