قوانین سایت

11 تیر 1398 | 15:24
قوانین سایت

شرایط و ضوابط ناظر به ارائه خدمات داد برگ:

  1. موسسه داد برگ با استفاده از وکلای عضو و همکار خود در راستای دفاع از حقوق موکل و احقاق حقوق وی تمام تلاش خود را بکار می‌بندد.
  2. موسسه داد برگ با امانت‌داری مضاعف و حساسیت وافر در راستای دفاع یا احقاق حقوق و تامین منافع موکل و مشتری خدمات خود پیش می‌رود.
  3. چنانچه یکی از طرفین اختلاف یا دعوا از خدمات وکالتی داد برگ بهره‌مند باشد، داد برگ از ارائه خدمات به طرف مقابل او قویاً معذور خواهد بود.
  4. موسسه داد برگ و وکلای عضو و همکار آن متعهد به حفظ اطلاعات و اسرار موکلین و مشتریان خدمات خود است.
  5. موکلین و مشتریان خدمات داد برگ در استفاده از سایت باید تدابیر لازم برای حفظ اطلاعات از سمت خود را رعایت نمایند؛ از جمله اینکه پس از استفاده از سایت با زدن دکمه خروج از پنل خود خارج شوند و نام کاربری و رمز قوی برای ورود خود قرار دهند.
  6. مبلغ حق‌الوکاله با توجه به معیارهایی مانند نوع و شرایط پرونده، اقدامات صورت گرفته تا کنون، اقدامات اصلی و تبعی لازم، مراحل نیاز به وکالت و ارزش و حساسیت پرونده اعلام و نهایتا به صورت توافقی تعیین خواهد شد. نحوه و چگونگی پرداخت نیز مطابق توافق طرفین خواهد بود.
  7. هزینه‌های داوری و اجرت تنظیم پیش‌نویس قرارداد با توجه شرایط و نوع کار از طرف موسسه اعلام می‌شود.
  8. هنگامی که اسناد و مدارکی از طریق پست ارسال شود، طبیعتا مسئولیت آن در طی ارسال به عهده داد برگ نمی‌باشد.
  9. برخورداری از مزایای وکالتی داد برگ و مسئولیت او منوط به ثبت پرونده (از طریق سایت یا تلفن) در داد برگ و اخذ شماره پرونده خواهد بود.

تمامی حقوق محفوظ است

طراحی و توسعه: نونگار پردازش