دپارتمان های تخصصی

05 اردیبهشت 1398 | 17:19
دپارتمان های تخصصی

موسسه داد برگ تلاش نموده تا خدمات وکالتی را به بهترین شکل و با بالاترین ضریب موفقیت ارائه نماید. از جمله اقداماتی که می‌تواند سطح وکالت در پرونده را بالاتر برده و ضریب موفقیت در آن را افزایش دهد، این است که :

  1. کار به صورت تخصصی و توسط وکلایی انجام شود که در آن حوزه دارای تجربه و تخصص باشند.
  2. کار به صورت گروهی و با استفاده از هم‌اندیشی و مشورت این وکلاء صورت گیرد. هم‌اندیشی و استفاده از خرد جمعی وکلایی که در یک حوزه دارای تخصص هستند و البته تجربه‌های مختلفی در این حوزه دارند، امکان خطای وکالتی را کاهش داده و امکان بیشتری برای ارائه راهکار مناسب‌تر فراهم می‌سازد. از طرف دیگر این اقدام گروهی به تقویت روحیه او و قابلیت او در اجرای وکالت به خصوص در پرونده‌های حساس و پراسترس کمک خواهد کرد و برکارآیی او نیز خواهد افزود.
  3. وکیل در طول روند وکالت پرونده همواره امکان طرح وقایع قضایی و وکالتی پرونده و مشورت و بهره‌گیری از تجربه و تخصص سایرین داشته باشد.
  4. یک نظارت تخصصی و حرفه‌ای بر چگونگی و روند اجرای وکالت توسط وکیل وجود داشته باشد تا بر پیگیری و جدیت او در جریان وکالت بیافزاید و از خطاهای احتمالی جلوگیری نماید.

برای تحقق اهداف فوق و در نتیجه افزایش ضریب موفقیت،  موسسه داد برگ قانون اقدام به تشکیل 4 دپارتمان تخصصی یا کارگروه تخصصی نموده است؛ دپارتمان حقوق تجاری و اقتصادی، دپارتمان حقوق کیفری، دپارتمان حقوق خصوصی و دپارتمان حقوق عمومی.

 هر کدام از این دپارتمانها شامل گروهی از وکلای متخصص و مجرب در آن حوزه است که بر پرونده‌های حوزه تخصصی خود تمرکز دارند. این دپارتمان‌ها جلسات منظم هفتگی و نیز جلسات فوق‌العاده برگزار می‌نماید و همراه با وکیل تعیین‌شده از ابتداء تا انتهای هر پرونده به صورت سازمانی و با بهره‌گیری از فعالیت گروهی و تخصصی  اقدام می‌نمایند.

 

داد برگ با بهره‌مندی از وکلای متخصص و باتجربه تلاش نموده تا بر پایه‌ی:

وکالت تخصصی،

فعالیت گروهی و جمعی،

و نظارت سازمانی به صورت حرفه‌ای و تخصصی

خدمات وکالتی مطلوبی را به شما ارائه نماید.


تمامی حقوق محفوظ است

طراحی و توسعه: نونگار پردازش