درباره ما

05 اردیبهشت 1398 | 11:47
درباره ما

 

گروه تخصصی وکلای داد برگ قانون

موسسه حقوقی و وکالتی داد برگ قانون (شماره ثبت 41983) تلاش نموده است با یک سیستم وکالتی متمایز و سازمان‌یافته، بالاترین کیفیت وکالت و ضریب موفقیت را در پرونده‌های شما موجب شود. این موسسه از یک طرف دارای چهار دپارتمان تخصصی در زمینه‌های مختلف حقوقی (تجاری و اقتصادی، کیفری، عمومی و خصوصی) که هر کدام از گروهی از وکلای متخصص در آن حوزه تشکیل شده‌ و هر هفته در مرکز دادبرگ در تهران تشکیل جلسه می‌دهند. از طرفی دیگر از شبکه‌ای از وکلای برگزیده در سراسر کشور برخوردار است که این وکلای برگزیده تحت نظارت و کنترل تخصصی و حرفه ای این دپارتمان ها عمل می نمایند.

بدین سان موکلین گرامی علاوه بر اینکه دیگر برای گرفتن وکیل و اقدام قضایی لازم نیست به شهر دیگر مراجعه کنند، اطمینان خواهند داشت که پرونده‌ی آن‌ها با بالاترین کیفیت وکالت و ضریب بالای موفقیت توسط دادبرگ به انجام خواهد رسید.

این گروه وکلای دادگستری مجموعه‌ای از خدمات مختلف حقوقی اعم از وکالت، مشاوره‌ حقوقی، تنظیم انواع قراردادهای مختلف و اقدام به داوری و حل و فصل اختلافات را ارائه می‌نماید 

اما آنچه خدمات موسسه و گروه وکلای داد برگ را از دیگران متمایز می‌سازد، از جمله شامل موارد ذیل است:

 • ارجاع هر پرونده به وکلای متخصص در آن حوزه که دارای تجربه و تخصص کافی باشند.
 • طرح هر پرونده در طول رسیدگی در دپارتمان مربوطه؛ بدین شرح که این موسسه دارای 4 دپارتمان تخصصی شامل دپارتمان حقوقی خصوصی، دپارتمان حقوق کیفری، دپارتمان حقوق تجاری و اقتصادی و دپارتمان حقوق عمومی است. هر دپارتمان دارای گروهی از وکلای پایه یک است که در آن حوزه دارای تخصص و تجربه و صاحب نظر هستند.
 • با توجه به اینکه موضوع پرونده شما در حوزه کدام دپارتمان تخصصی قرار دارد، ابتداء در آن دپارتمان مطرح می‌شود. یک تا دو وکیل متخصص، با تجربه و کارآمد در آن خصوص برگزیده و به شما معرفی می‌شوند.
 • دپارتمان تخصصی مربوطه در طول جریان پرونده بر فعالیت و استراتژی وکیل یا وکلای برگزیده نظارت می‌کند. وکیل برگزیده باید شرح اقدامات و برنامه خود را به دپارتمان مربوطه اعلام نماید تا در نشست‎های دپارتمان مورد بررسی و نظارت قرار گیرد.
 • چنانچه شما تمایل به انتخاب شخص خاصی را به عنوان وکیل خود داشته باشد، او به عنوان وکیل پرونده شما انتخاب می‌شود.
 • در طول روز می‌توانید با وکیل خود در ارتباط باشید. چنانچه انتقاد یا شکایتی از وکیل خود داشته باشید، می‌توانید به مدیر عامل یا دپارتمان مربوطه اعلام نمایید. البته در جهت کسب رضایت شما اقدام لازم انجام خواهد شد.
 • می‌توانید با ورود به پنل شخصی خود در سایت با وکیل خود و نیز کارشناس آن دپارتمان در ارتباط بوده و از آخرین وضعیت پرونده خود اطلاع حاصل نمایید.
    •  

 

 


تمامی حقوق محفوظ است

طراحی و توسعه: نونگار پردازش