ارائه مشاوره

28 مهر 1398 | 23:50 خدمات
ارائه مشاوره

مشاوره 

ارائه مشاوره یکی دیگر از خدمات موسسه حقوقی و وکالتی داد برگ است. با توجه به پیچیدگی‌ روابط اجتماعی و اقتصادی اشخاص در سطح جامعه و  نیز گستردگی و پیچیدگی موضوعات و ابعاد مختلف امور امروزه قبل از هر اقدام حقوقی نیازمند بررسی موضوع هستید.

با آگاهی از جوانب امر است که می‌توانید تصمیم مناسب بگیرید، از راه درست وارد شوید و راه‌حل مناسب را برگزینید، از حقوق و منافع خود حفاظت کنید و ریسک و مخاطرات خود را کاهش دهید.

  • مشاوره برای فعالیتهای اقتصادی یا معاملات: همه‌ی ما سخن معروف «پیشگیری بهتر از درمان است» را شنیده‌ایم. سخنی که درستی‌اش بدیهی است. اما چگونه در روابط اقتصادی و اجتماعی خود با افراد یا نهادهای خصوصی یا حتی دولتی از ایجاد مشکل و اختلاف ناخوشایند جلوگیری کنیم تا ناچار به رجوع به مراجع قضایی نشویم یا درصورت رجوع از ضمانت‌ها یا حقوقی که مورد حمایت دادگاه است، برخوردار باشیم؟

باید قبل از ایجاد مشکل از عواملی که ممکن است زمینه‌ساز مشکل شوند، مطلع شوید و از خطرات و ریسک‌هایی که ممکن است معامله یا سرمایه‌ی شما را به خطر اندازد، آگاه شوید. با آگاهی از جوانب امر می‌توانید تصمیم مناسب بگیرید یا راهکار و تضمینات لازم را پیش‌بینی نمایید.

با کسب مشاوره و شناخت کامل برای پیشگیری از مشکل قانونی و ایرادات حقوقی، پیش‌بینی‌ راهکارها و تضمینات لازم و انتخاب راهکار و مسیر مناسب اقدام کنید. به کمک مشاور خود که متخصص در آن زمینه است، می‌توانید با آگاهی تصمیم بگیرید یا با خاطری آسوده امضاء کنید.

موسسه داد برگ متناسب با نیاز و درخواست شما با بهره‌گیری از وکلاء و کارشناسان دادگستری و متخصصین مربوطه، مشاوره لازم را ارائه می‌کند.

  • مشاوره برای اقدام قضایی: اگر درگیر مسأله‌ای (اعم از حقوقی، کیفری یا اقتصادی) شده‌اید، با مشاوره راهکارهای برون رفت یا راه حل آن بشناسید؛ اقدام قضایی مناسب صورت دهید یا دفاع محکمه‌پسند ارائه کنید. در این مورد می‌توانید با وکلای مؤسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره و نیز ارزیابی قضایی بهره‌مند شوید.

 

  • ارزیابی قضایی رایگان: می‌توانید قبل از اخذ وکیل، پرونده خود را از طریق سایت جهت مطالعه و بررسی ارسال کنید تا وکلای دادگستری متخصص در آن حوزه، پرونده شما را ارزیابی کرده و وضعیت حقوقی آن، هزینه وکالت و مدت زمان رسیدگی را به شما اعلام کنند.

برای آشنایی با سیستم ممتاز وکالت داد برگ و آگاهی از امتیازات این سیستم به قسمت وکالت مراجعه نمایید. این موسسه در راستای حق‌مداری و عدالت‌طلبی، استطاعت و وضعیت مالی شما را نیز مدنظر قرار می‌دهد.

 

با مشاوره آگاهانه تصمیم بگیرید و با خاطری آسوده امضاء کنید.

 

اگر می‌خواهید قراردادی امضاء نمایید: مشاوره بگیرید.

اگر می‌خواهید معامله‌ای انجام دهید: مشاوره بگیرید.

اگر درگیر یک مسئله قضایی شده‌اید: مشاوره بگیرید.

اگر می‌خواهید وارد شراکتی شوید: مشاوره بگیرید.

اگر می‌خواهید نسبت به وصیت یا تقسیم اموال بین فرزندان اقدام کنید: مشاوره بگیرید.

اگر می‌خواهید کسب‌وکاری راه‌اندازی کنید: مشاوره بگیرید.

اگر می‌خواهید ترتیب خاصی در مورد اموالتان اتخاد کنید: مشاوره بگیرید.

 


تمامی حقوق محفوظ است

طراحی و توسعه: نونگار پردازش